سوالي که اين روزها حتما ذهن خيلي از شما را مشغول کرده !!!

چرا کسب و کار آنلاين در حال توسعه است؟ چه اتفاقي قراره بيفته و آينده کسب و کارهاي آنلاين چيست؟

با مقاله امروز ما همراه باشيد…

کسب و کار آنلاين چرا موفق شد؟

جواب اين سوال کاملا روشن است!!!

کسب و کار آنلاين چرا موفق شد؟ زيرا يک روش ساده تر براي انجام کارهاي ماست…

از ابتدا انسان ها دنبال روش هايي بودن که يک راه ساده تر براي انجام کارهاي روز مره خود ايجاد کنند و اين روحيه از ابتدا در همه ما وجود داشته است.

همين روحيه هم تاکنون باعث شده که انسان خلاق و کنجکاو همواره در حال پيشرفت و توسعه باشد.

دليل اينکه چرا کسب و کارها به اين سرعت به سمت آنلاين شدن قدم برميدارند هم کاملا روشن است!!! پيشرفت و تکنولوژي

اينترنت بزرگترين شبکه ارتباطي ساخته دست بشريت است که فاصله بين انسان ها را به حداقل رساند.

به نحوي که امروزه مسافت معني ندارد و اگر اتفاق کوچکي در هرکجاي دنيا رخ دهد خيلي سريع در همه جا پخش مي‌شود.

در گذشته براي رساندن اخبار به بقيه ، از انواع روش هاي ارتباطي استفاده ميشد که خب، همه روش هاي ممکن زمان زيادي را طلب مي‌کرد.

اما امروزه به داده هاي اطلاعاتي در کسري از زمان کره زمين را طي مي‌کنند!!!

نمونه رايج آن شبکه هاي اجتماعي است. مثل تلگرام

در تهران در منزل خود نشسته ايد روي مبل يک پيام مي‌نويسيد و به محض فشار دادن دکمه ارسال، دوست شما در پاريس آن را دريافت مي‌کند.

انسان هميشه به دنبال راه هاي کوتاه تر و سريع تر است، پس به خوبي درک مي‌کنيم که چرا کسب و کارهاي امروزي به سمت و سوي آنلاين شدن قدم برميدارند.

آينده کسب و کار آنلاين در ايران

چيزي که همه ما گاهي به آن فکر مي‌کنيم و تصور آن خيلي سخت است، آينده کسب و کارهاي آنلاين در ايران چه خواهد شد؟

همين الان هم دنياي امروزي ما خيلي به اينترنت و فضاي آنلاين وابسته شده است، زماني که بسته اينترنتي ما تموم ميشه يه آه سوک ميکشيم و سريع براي خريد بسته جديد اقدام مي کنيم. ?? ?? ??

چيزي که مشخصه اينه که ما هنوز کاملا مزه آنلاين بودن را نچشيده ايم و شايد اين ميزان از پيشرفت بشر در زندگي هنوز خيلي مبتدي و کم باشد.

اما اين را مطمئنم که همانطور که زندگي امروز با 20 سال پيش زمين تا آسمون فرق کرده، قطعا 20 سال آينده هم زمين تا کهکشان ها تفاوت خواهد داشت.

امروزه شاهد حضور انواع کسب و کارها در فضاي اينترنت هستم و رفته رفته اين تعداد کسب و کارها بيشتر خواهند شد.

همين الان هم تقريبا تمام نيازهاي بشر در اينترنت يافت مي شود، از خريد پوشاک و مواد غذايي بگير، تا خريد نان آنلاين…!!!

اينکه درباره آينده بصورت قطعي نظر بديم غير حرفه اي است اما چيزي که آشکار است اينه که همه کسب و کارها در فضاي اينترنت حضور خواهند داشت.

حالا چيزي که من فکر ميکنم اينه که اين حضور رفته رفته خيلي حرفه اي تر و پيشرفته تر خواهد شد!!! حداقل براي ما که در اين دوره زندگي مي‌کنيم خيلي عجيب خواهد بود. ( چه ديدني بشه ?? )

شما براي خودتان چه هدفي تعيين کرديد؟ کجاي اين بازي هستيد؟

مهم تر از همه اين ها اينه که ما کجاي کار هستيم؟ هدف ما چيه؟

حالا که همه کسب و کار ها دارن آنلاين ميشن و خيلي زود هم گسترش پيدا کردن، نکنه ما از غافله عقب بمونيم.

اگر کسب و کاري داريد حتما به اين فکر کنيد که چه سهمي در اين بازار خواهيد داشت.

بلاخره تقاضاها امروزه فقط بصورت حضوري نيستند بلکه درصدي از افراد امروزه علاقه دارن که همه چي بصورت اتوماتيک و آنلاين اتفاق بيفته…

خيلي از عزيزان از من سوال مي‌کنند که ما بايد دقيقا چيکار کنيم و از کجا شروع کنيم…

من به همه اين عزيزان گفتم که مطالعه و جستجو خود را بالا ببريد، تنها راه همينه که در اين زمينه تحقيق کنيد و جستجو داشته باشيد!!!

ما در وب سايت انار خيلي سعي کرديم که در اين راه همراه شما باشيم، به همين دليل هم آموزش هاي فراواني براي شما تهيه کرديم.

اميدوارم که از اين وب سايت استفاده کنيد و کمکي به شما کرده باشيم.

منبع : آکادمي انار

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : آنلاين ,امروزه ,کارهاي ,اينترنت ,آينده ,انسان ,فضاي اينترنت ,رفته رفته ,انجام کارهاي ,براي انجام ,کارهاي آنلاين ,براي انجام کارهاي
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اجتماعی فایل های مجموعه Gilbert پـــروگـــرامــــرهــــا زالو دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. فروشگاه ارشیا ویزای توریستی کانادا و اخذ ویزای شینگن خانه طراحان یاس مطلب | Yas matlab من و کاغذ و قلم